Széchenyi 2020

C kategóriás sofőr és raktáros

Feladat

A Trifolium International C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező sofőrt és raktárost keres Budaörsön található telephelyére.

Főbb feladatok bővebben:

nyersanyag, késztermék ki- és berakodás homlokvillás targoncával

áruátvétel és dokumentációk ellenőrzése

adatok rögzítése raktári számítógépes adatbázisban

raktár rendjének fenntartása

kisebb raklapok mozgatása gyalogkíséretű targoncával

anyagszállítás 12 tonnás teherautóval

Budaörs, Pest megye

Versenyképes bérezés

Egy műszakos munkarend

Azonnali munkakezdés

Elvárások:

raktározásban, raktári adminisztrációban szerzett tapasztalat

érvényes OKJ-s targoncavezető képesítés

gyakorlat homlokvillás targoncák vezetésében

képesség önálló munkavégzésre

C kategóriás jogosítvány

kollegialitás, erős csapatszellem

Fix, bejelentett, teljes állású munka

Egy műszakos munkarend hétfőtől péntekig, túlóra többletbérezés szerint

Változatos munkakör

Hosszútávú munkalehetőség

Trifolium International asztalosüzem és raktár

Jelentkezzen most!

Küldje el nekünk önéletrajzát és bemutatkozó levelét e-mailben, vagy keressen bennünket kérdéseivel a megadott elérhetőségeink egyikén.