Széchenyi 2020

Műszaki projektmenedzser

Feladat

A műszaki projektmenedzser feladata fit-out generálkivitelezési projektek teljes körű levezetése és biztosítása a minőségi és jogszabályi előírásoknak megfelelően az ajánlatadástól az átadásig.

Bővebben:

árajánlatok összeállítása

a feladatok pontos meghatározása , ütemezése

a szerződésekben vállalt műszaki feladatok teljesítésének nyomon követése

a projekt és a projektben résztvevő műszaki dolgozók átfogó koordinálása, munkájuk irányítása, ellenőrzése

a vezetőség és a kontrolling folyamatos tájékoztatása a projekt pillanatnyi állapotáról és előrehaladásáról

Budaörs (Pest megye), illetve projekthelyszínek

Bérezés megegyezés szerint

Teljes munkaidő

Azonnali munkakezdés

Elvárások:

felsőfokú végzettség

projektmenedzseri tapasztalat

önálló munkavégzésre és döntéshozatalra képes, proaktív személyiség

kiemelkedő, figyelemre méltó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

TERC költségvetési program ismerete

építőipari tapasztalat

aktív kapcsolatrendszer

angol és/vagy német nyelvtudás

Versenyképes jövedelem

Önálló munkavégzés izgalmas projekteken

Kihívást jelentő, változatos munkakör

Támogató, rugalmas munkakörnyezet

Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség

A NAVIGATOR Csoport budaörsi irodájában (H-2040 Budaörs, Gyár utca 2.), valamint a projekthelyszíneken Magyarországon és külföldön

Jelentkezzen most!

Küldje el nekünk önéletrajzát és bemutatkozó levelét e-mailben, vagy keressen bennünket kérdéseivel a megadott elérhetőségeink egyikén.