Széchenyi 2020

Beszerzési menedzser

Feladatok:

Beszerzési menedzsert keresünk fit-out generálkivitelezéssel és kiállításépítéssel foglalkozó tagvállalatunkhoz, a Trifolium Internationalhoz. Leendő új kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • – Vállalat stratégiai beszerzésének irányítása, szállítókkal való speciális megegyezések kialakítása
  • – Beszerzési igényeink összegzése
  • – Potenciális új beszállítók feltárása
  • – Beszállítói minősítési mátrix felállítása és a meglévők kiértékelése

Beszerzés, az alábbi lépések szerint:

pontos igények feltárása

ár- és szállítási kutatás a jelzett minőségen belül

ajánlatok bekérése

ajánlatok kiértékelése

alku

rendelés leadása

szállítás határidőre, átvétel, dokumentálás

számlaellenőrzés

Budaörs, Pest megye

Versenyképes jövedelem

Teljes munkaidő

Azonnali munkakezdés

Elvárások:

felsőfokú végzettség

angol nyelvtudás

pozitív megjelenés, személyiség

Előnyt jelent:

releváns szakmai tapasztalat

német nyelvtudás

Versenyképes bérezés

Változatos munkakör

Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség

A NAVIGATOR Csoport budaörsi irodája (H-2040 Budaörs, Gyár utca 2.)

Jelentkezzen most!

Küldje el nekünk önéletrajzát és bemutatkozó levelét e-mailben, vagy keressen bennünket kérdéseivel a megadott elérhetőségeink egyikén.

Vegye fel velünk a kapcsolatot!