Széchenyi 2020

Főkönyvelő

Feladatok

A NAVIGATOR Investments Nyrt. a KKV szektor értékalapú befektetője. A NAVIGATOR Csoport befektetőként elsősorban ipari, termelő és szolgáltató vállalkozásokat vásárol fel és működtet. A cégcsoport dinamikusan bővülő pénzügyi csapatába keressük leendő Főkönyvelő kollégánkat budaörsi irodánkba.

Ellátandó feladatok:

Számviteli analitikus nyilvántartások felépítése, és vezetése

Magyar jogszabályoknak megfelelő könyvelési feladatok elvégzése

Havi zárási folyamatokban való részvétel

Könyvviteli, üzletviteli kimutatások készítése

Havi, negyedéves, éves adatszolgáltatások elkészítése, beszámolók, adóbevallások összeállítása

Kapcsolattartás az adóhatósággal, könyvvizsgálóval

Számviteli és adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés

Statisztikák elkészítése

Együttműködés a pályázati elszámolások elkészítésében

Jogszabályok, pénzügyi előírások naprakész ismerete

Számviteli tanácsadás

Budaörs, Pest megye

Versenyképes jövedelem

Teljes munkaidő

Azonnali munkakezdés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Legalább 8 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Felsőfokú szakirányú végzettség

Vállalkozási mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció

Felhasználói szintű MsOffice ismeretek

Jó szervező és problémamegoldó készség

Kiváló kommunikációs készség

Proaktív személyiség, szorgalmas, pontos, precíz, önálló munkavégzésre alkalmas személy

Előnyt jelent:

IFRS végzettség, illetve tapasztalat

Kiváló és együttműködő csapat

Barátságos iroda

Izgalmas és sokféle feladat

Különböző iparágakból adódóan széleskörű tanulási és fejlődési lehetőség

A NAVIGATOR Csoport budaörsi irodája (H-2040 Budaörs, Gyár utca 2.)

Jelentkezzen most!

Kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a [email protected] email címre. Kérdéseivel forduljon hozzánk bizalommal a megadott elérhetőségeink egyikén!

Vegye fel velünk a kapcsolatot!