Széchenyi 2020

Tervező, gyártmánytervező mérnök

Feladat

A NAVIGATOR Csoport tagvállalatának, a fit-out generálkivitelezéssel és kiállításépítéssel foglalkozó Trifolium International csapatába keresünk tervező – gyártmánytervező mérnököt.

Bővebben:

Gyártási, kivitelezési tervek készítése fit-out és kiállítási munkákhoz

Árajánlat készítésben való aktív közreműködés a tervezést érintő tételeknél

Kiállítási standtervek készítése

Számítógépes tervező (CAD), vagy számítógépes tervező és rajzoló (CADD) programok használata

Budaörs, Pest megye

Versenyképes jövedelem

Teljes munkaidő

Azonnali munkakezdés

Elvárások:

felsőfokú műszaki végzettség

minimum 2 év kiállítás szervezésben és/vagy műszaki kivitelezésben szerzett tapasztalat

számítógépes tervező (CAD) vagy számítógépes tervező és rajzoló (CADD) programok használata

önálló munkavégzésre képes, proaktív személyiség

projektszemlélet, strukturált gondolkodás

Előnyt jelent:

angol és/vagy német nyelvtudás

Önálló munkavégzés izgalmas projekteken

Kihívást jelentő, változatos munkakör

Támogató, rugalmas munkakörnyezet

Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség

A NAVIGATOR Csoport budaörsi irodája (H-2040 Budaörs, Gyár utca 2.)

Jelentkezzen most!

Küldje el nekünk önéletrajzát és bemutatkozó levelét e-mailben, vagy keressen bennünket kérdéseivel a megadott elérhetőségeink egyikén.

Vegye fel velünk a kapcsolatot!