Széchenyi 2020

Vezetői asszisztens

Feladatok

A NAVIGATOR Investments Nyrt. a KKV szektor értékalapú befektetője. A NAVIGATOR Csoport befektetőként elsősorban ipari, termelő és szolgáltató vállalkozásokat vásárol fel és működtet. A cégcsoport dinamikusan bővülő csapatába keressük leendő Vezetői asszisztens kollégánkat budaörsi irodánkba.

Alapfeladatok:

Felsővezetők munkájának támogatása (többek között szervezési feladatok, naptármenedzsment)

Általános ügyintézés (egyeztetések, különböző időpontok)

Vendégek fogadása, szükség esetén tárgyalásokon jegyzőkönyvek készítése

Az iroda működésének támogatása (backoffice terület támogatása az irattározásban, szerződések és iratok kezelésében)

Budaörs, Pest megye

Versenyképes jövedelem

Teljes munkaidő

Azonnali munkakezdés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Proaktivitás

Pozitív beállítottság

Önálló- és csapatmunkára való hajlam

Pontosság

Megbízhatóság

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Back office területen szerzett tapasztalat

Angol nyelvtudás

Alkalmazotti jogviszony

Napi 8 órás munkaidő

Fiatalos, dinamikus, elkötelezett csapat

Kiváló munkakörnyezet (budaörsi iroda)

A NAVIGATOR Csoport budaörsi irodája (H-2040 Budaörs, Gyár utca 2.)

Jelentkezzen most!

Kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a [email protected] email címre. Kérdéseivel forduljon hozzánk bizalommal a megadott elérhetőségeink egyikén!

Vegye fel velünk a kapcsolatot!